3-izbový byt s balkónom a pivnicou na Narcisovej ulici v Šali

495 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 3-izbový byt
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 78 m2

English: cutt.ly/7MM6fMc
На русском: cutt.ly/DMM6UnQ
Українською: cutt.ly/5MM6VaT

Byt je k dispozícii ihneď

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/UhZFAEo
Videoobhliadka bytu: youtu.be/HgpPl3DLxA8

Ponúkame na prenájom nezariadený 3 izbový byt (78,57 m2) s balkónom (3 m2) a pivnicou (2 m2) na Narcisovej ulici v Šali. V tesnej blízkosti sa nachádza supermarket Tesco, reštaurácie, základné školy, stredná škola a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 4. poschodí 7-poschodového bytového domu s výťahom. Vnútorné priestory bytového domu sú obnovené, práve prebieha tiež oprava fasády. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, 3 nepriechodné izby, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: mikrovlnnou rúrou, plynovým sporákom s elektrickou rúrou. Byt sa prenajíma nezariadený s možnosťou čiastočného zariadenia – práčka, chladnička, pohovka, televízor a iné dohodou.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 495 €/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102  Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape