3D a VIDEO: Zrekonštruovaný 1-izbový byt na Jedlíkovej ul. v Nitre

430 €/mes.


Voľné od: 01.06.2022
Typ: Na prenájom
Druh: 1-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 36 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

Українською: cutt.ly/TGeBfGf
На русском: cutt.ly/0GeBknk
In English: cutt.ly/DGeBQQX

Byt je k dispozícii od 01.06.2022

Videoobhliadka bytu: youtu.be/ceeaZGaTcrQ
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/zFAPASK

Ponúkame na prenájom zariadený, zrekonštruovaný 1-izbový byt (36 m2)na Jedlíkovej ulici na Klokočine v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, základná škola, stredná škola, bar a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 6. poschodí (z celkovo 7.p.). Bytový dom má výťah. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, izbu, kúpeľňu, samostatnú toaletu. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, elektrickým sporákom s elektrickou rúrou, riadom a rýchlovarnou kanvicou. V izbe sa nachádza rozkladacia pohovka s úložným priestorom a manželská posteľ. V byte je práčka. Vstavaná skriňa na chodbe poskytuje dostatok úložného priestoru.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 430 eur/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102    Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape