VIDEO: 2-izbový byt s priestranným balkónom a pivnicou na Čermáni v Nitre

490 €/mes.


Voľné od: 01.07.2022
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 42 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: cutt.ly/wKZsu8D
На русском: cutt.ly/FKZsby4
Українською: cutt.ly/UKZsQlP

Videoobhliadka bytu: youtu.be/SZprUeK_2GY
Byt je voľný od 01.07.2022

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom na Hlbokej ulici na Čermáni v Nitre. Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu spojenú s obývacou miestnosťou, spálňu, kúpeľňu s toaletou a veľký balkón. Na balkón sa vstupuje z obývacej miestnosti, aj zo spálne. Vo fotodokumentácii chýba nábytok, no byt je zariadený. Kuchyňa je vybavená chladničkou, vstavaným plynovým sporákom s elektrickou rúrou, digestorom a pákovým kávovarom. V kuchyni sa nachádza veľký barový stôl a 2 barové stoličky. V obývacej miestnosti sa je TV stolík, konferenčný stolík, sedačka a Android TV. V spálni je veľká manželská posteľ, stôl a stolička. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút.

V tesnej blízkosti bytového domu sa nachádza pošta, reštaurácie, kaviarne, potraviny, mestská hala, holičstvo, detské ihriská a autobusová zastávka. Byt je na 3. poschodí (z celkovo 3 p.). Bytový dom nemá výťah. K dispozícii je verejne dostupné, bezproblémové parkovanie a pivnica.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 490 eur/mesiac (cena je vrátane energií, TV Skylink a optického internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape