Zrekonštruovaný, priestranný, moderne vybavený, 3-izbový byt s lodžiou na Dieloch v Nitre

750 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 3-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 80 m2

In English: cutt.ly/QCcV6QD
На русском: cutt.ly/WCcBoWi
Українською: cutt.ly/oXGTKFF

Byt je k dispozícii ihneď

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/1XOdVxO
Videoobhliadka bytu: youtu.be/U2-LLo9fTlA

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, priestranný, moderne zariadený, 3-izbový byt (80 m2) s lodžiou (2,5 m2) na Murániho ulici na sídlisku Diely v Nitre. V pešej dostupnosti od bytu sa nachádzajú potraviny, reštaurácia, základná škola, bankomat a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 1. poschodí 7-poschodového bytového domu s výťahom. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu s východom na lodžiu, obývaciu miestnosť, spálňu, pracovňu, samostatnú izbu a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, plynovou varnou doskou, vstavanou elektrickou rúrou a umývačkou riadu. V byte je k dispozícii práčka. Obývacia miestnosť je moderne vybavená, nachádza sa v nej domáce kino s 5 reproduktormi, stmievateľné svetlá s ovládačom a na pohovke sú nastaviteľné opierky hlavy. Stmievateľné svetlá sú taktiež v spálni a v samostatnej izbe.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 750€/mesiac (cena je vrátane energií, TV Orange Optimal a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102  Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape