1-izbový byt s priestranným balkónom a pivnicou na Chrenovej v Nitre

440 €/mes.


Voľné od: 01.09.2022
Typ: Na prenájom
Druh: 1-izbový byt
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 36 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: cutt.ly/BZbTqR5
На русском: cutt.ly/kZbTvsE
Українською: cutt.ly/aZbTmnA

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/wZoIDNP
Videoobhliadka bytu: youtu.be/X8Grm14h_Bk

Byt je k dispozícii od 01.09.2022

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt (36 m2) s priestranným balkónom a pivnicou na Výstavnej ulici na Chrenovej v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza materská škola, základná škola, detské ihriská, poliklinika, lekáreň, reštaurácie, bar, potraviny a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 7. poschodí (z celkovo 13.p.). Bytový dom má výťah. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu spojenú s obývacou miestnosťou, spálňu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Na balkón sa vchádza z obývacej miestnosti aj zo spálne. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladničkou, elektrickou varnou doskou s elektrickou rúrou a digestorom. V byte sa nachádza práčka. Pivnica je taktiež k dispozícii.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby, alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 440€/mesiac (cena je vrátane energií). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+
421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape