2-izbový byt s terasou a záhradou v Lužiankach pri Nitre

550 €/mes.


Доступне вже зараз
Тип: В оренду
Типу: 2-кімнатна квартира
Хвороба: Часткова реконструкція
Корисна площа: 213 m2

Byt je k dispozícii ihneď

3D virtuálna obhliadka: rb.gy/pije03
Videoobhliadka bytu: youtu.be/6TkYoWELAno

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt (59 m2) s terasou a okrasnou záhradou (154 m2) na Rastislavovej ulici v obci Lužianky pri Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza reštaurácia, autobusová zastávka a železničná stanica. Byt je umiestnený na prízemí 2-poschodového bytového domu bez výťahu. Parkovanie je k dispozícii.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, spálňu, samostatnú izbu a kúpeľňu s toaletou. Spálňa je vybavená jednym lôžkom, no v prípade záujmu je možné zabezpečiť manželskú posteľ. V izbe je rozkladacia pohovka. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, elektrickou varnou doskou, elektrickou rúrou, umývačkou riadu (nová). Práčka je k dispozícii. K bytu prislúcha zrekonštruovaná okrasná záhrada s altánkom. Úložný priestor je zabezpečený vstavanými skriňami.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 550€/mesiac (cena je vrátane energií). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape