REZERVOVANÝ 2-izbový byt s veľkým balkónom a vlastným parkovacím miestom v novostavbe Dúhové bývanie  na Potravinárskej ulici na Čermáni v Nitre

570 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 47 m2

In English: cutt.ly/9CBn691
На русском: cutt.ly/OCBmd75
Українською: cutt.ly/zCBmUDB

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/0CBtUQh
Videoobhliadka bytu: youtu.be/QCmgRJ_mFYs

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt (47 m2) s balkónom (6 m2) v novostavbe na Potravinárskej ulici na Čermáni v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza reštaurácia, kaviareň, potraviny, stredná škola, zubná ambulancia a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 1. poschodí 5-poschodového bytového domu s výťahom. K bytu prislúcha súkromné parkovacie miesto, ktoré je zahrnuté v cene nájmu.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou, spálňu a kúpeľňu s toaletou. Na balkón sa vchádza z obývacej miestnosti. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladničkou, elektrickou varnou doskou, elektrickou rúrou a mikrovlnnou rúrou. V byte sa nachádza práčka.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 570 eur/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu Magio). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape