REZERVOVANÝ 2-izbový byt v novostavbe s balkónom a parkovacím miestom, Pivovarská ul., Nitra

590 €/mes.


Voľné od: 01.02.2023
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 50 m2

English: rb.gy/egz53g
На русском: rb.gy/91d5x2
Українською: rb.gy/miptgd

Videoobhliadka bytu: youtu.be/X7IBHTTnyFk
Byt je k dispozícii od 01.02.2023

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt (50 m2) s balkónom na Pivovarskej ulici v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, reštaurácia, nemocnica, zastávka MHD, fitnescentrum, autobusová a železničná stanica. Byt sa nachádza na 5.poschodí 6-poschodového bytového domu s výťahom. K dispozícii je tiež pivničná kobka.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu s obývacou miestnosťou, spálňu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: chladničkou, mrazničkou, indukčnou varnou doskou a elektrickou rúrou. Byt sa prenajíma kompletne zariadený, práčka je k dispozícii.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 590 eur/mesiac (cena je vrátane energií, TV, internetu a parkovacieho miesta). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814 Karin Palkovičová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape