REZERVOVANÝ 2-izb. byt s 2 balkónmi na Chrenovej, Štiavnická ul., Nitra

470 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: 2 izbový byt
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 61 m2

BYT JE REZERVOVANÝ

In English: bit.ly/3mXMnRC
Ha русском: bit.ly/345BDIh

Videoobhliadka bytu: youtu.be/U4fwU5W6aNM
3D virtuálna obhliadka: bit.ly/2HDI1iu

Ponúkame na prenájom zariadený 2 izbový byt (61m2) s 2 balkónmi na Štiavnickej ul. na Chrenovej v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza poliklinika, lekáreň, detské ihrisko, materská škola, základná škola, Lidl, zastávka. Byt sa nachádza na 6.p (z celkovo 11.p.). Bytový dom má 2 výťahy.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, 2 samostatné izby, kuchyňu, kumbál, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi– chladnička s mrazničkou, plynová varná doska a elektrická rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu. V byte je dostatok úložného priestoru. V byte sa nachádza klimatizácia. Byt má verejne dostupné parkovanie.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu je 470 eur/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape