3D a VIDEO: 2 izbový byt po rekonštrukcii v centre Bratislavy

680 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 34,76 m2

In English: cutt.ly/an6tqbr
На русском: cutt.ly/2n6trAa

Inzerát je aktuálny až do zmazania

Videoobhliadka bytu: youtu.be/FPmyDl-agW4
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/rn9I2v9

Byt je k dispozícii od 01.08. 2021

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt (34,76 m2) v centre mesta na Špitálskej ulici v Bratislave – Staré mesto. Pokiaľ milujete ruch starého mesta, no chcete mať i priestor na relax, je to pre Vás ideálne miesto. Byt sa nachádza kúsok od Námestia SNP, zastávka MHD je priamo pred bytovým domom (Mariánska). Pešou chôdzou dostupné Kamenné námestie, TESCO, LIDL, Medická záhrada, nemocnica, reštaurácie, obchody.

Byt sa nachádza na 4.p (z celkovo 6.p.). Bytový dom má výťah.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, po ktorej sa zmenila jeho dispozícia z 1 izbového na 2 izbový. Je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu s kuchyňou, priestrannú obývačku, spálňu, kúpeľňu s toaletou. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Kuchyňa je moderne vybavená – chladnička s mrazničkou, elektrická varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu. V byte sa nachádza i práčka. V bytovom dome je nainštalovaný kamerový systém a za bytovkou oplotený dvor s detským ihriskom, lavičkami vhodný na relax. Vo dvore je možné i parkovanie za poplatok.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu je 680 eur/mesiac (cena je vrátane energií a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 905 747 714 Martina Sýkorová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape