3D a VIDEO: 2-izbový byt s lodžiou v centre mesta v novostavbe, Tabáň, Nitra

590 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 64 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

Byt je k dispozícii ihneď

In English: cutt.ly/BQKes8J
На русском: cutt.ly/nQKegFB

Videoobhliadka bytu: youtu.be/gj9_6kUJwCk
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/oQF5esO

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt (64m2) s priestrannou lodžiou (12m2) a pivnicou (2m2) v novostavbe na Tabáni v Nitre. Byt sa nachádza v centre mesta. V tesnej blízkosti sú obchodné centrá Prior a Mlyny, reštaurácie, potraviny, fitness centrá, lekáreň, materská škola, základná škola, stredná škola a zastávka MHD. Byt sa nachádza na 4. poschodí (z celkovo 6.p.). Bytový dom má výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu spojenú s obývacou miestnosťou, spálňu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi – chladnička s mrazničkou, indukčná varná doska, elektrická rúra a umývačka riadu. Byt ponúka množstvo úložného priestoru a má klimatizáciu a elektrický videovrátnik. Bytový komplex ponúka tiež átrium pre deti a na oddych. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť práčku. Nájom sa tak navýši o 10€/mesiac.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 590 €/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). V prípade záujmu o parkovacie miesto sa cena nájmu navýši o 90€/mesiac. S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102  Jitka Fleková

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape