PRENAJATÝ 2,5-izb. byt s balkónom na Chrenovej, Ďumbierska, Nitra

500 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: 2,5 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 67 m2

BYT JE PRENAJATÝ

Videoobhliadka bytu: https://youtu.be/mJErB9wD7u8
3D virtuálna obhliadka: https://bit.ly/3eWBNpE

Ponúkame na prenájom priestranný 2,5 izbový byt (67m2) s balkónom na Ďumbierskej ulici na Chrenovej v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza LIDL, poliklinika, detské ihrisko, základná škola, materská škola, zastávka. Byt sa nachádza na 2.poschodí (z celkovo 3.p.).

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, 2 nepriechodné izby, 1 priechodnú izbu, kúpeľňu, samostatnú toaletu a šatník. Kuchyňa je kompletne vybavená – varná doska, elektrická pec, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, umývačka riadu. V byte sa nachádza práčka. V byte je dostatok úložného priestoru.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 500 eur/mesiac (cena je vrátane energií). Tv a internet vieme poskytnúť na vyžiadanie, nájom bude navýšený o cenu tv a internetu (napr. Satro 16,90 eur). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape