3D a VIDEO: 3-izb. byt s balkónom na Chrenovej, Nábrežie Mládeže ul., Nitra

590 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: 3 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 82 m2

In English: bit.ly/2GEzNpF
Ha русском: bit.ly/2RdZ4sR

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

Videoobhliadka bytu: youtu.be/ua8t1KWaEL0
3D virtuálna obhliadka: bit.ly/3jXbdPk

Byt je voľný ihneď

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný priestranný kompletne zariadený 3 izbový byt (82 m2) s balkónom na ulici Nábrežie Mládeže na Chrenovej v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza obchodné centrum MAX, základná škola, materská škola, detské ihrisko, zastávka. Byt sa nachádza na 3.p (z celkovo 3.p.). Bytový dom nemá výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, 2 nepriechodné izby, 1 priechodnú izbu, kúpeľňu, samostatnú toaletu a špajzu. Kuchyňa je kompletne vybavená vstavanými spotrebičmi – chladnička s mrazničkou, plynová varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra a umývačka riadu. V byte je dostatok úložného priestoru. V byte sa nachádza práčka a klimatizácia.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu bytu je 590 eur/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Fleková

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape