3D a VIDEO: 3-izb. byt s balkónom na Klokočine, Murániho ul., Nitra

550 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: 3 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 84 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: bit.ly/38R0QKA
Ha русском: bit.ly/2UEIUug

Videoobhliadka bytu: youtu.be/FoSqjlnlay8
3D virtuálna obhliadka: bit.ly/2TKbKZO

Byt je voľný ihneď

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, kompletne zariadený 3 izbový byt (84 m2) s balkónom a s pivnicou na Murániho ulici na Klokočine v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, zastávka, materská škola a základná škola. Byt sa nachádza na 6.p (z celkovo 7.p.). Bytový dom má výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, 3 nepriechodné izby, kúpeľňu, samostatnú toaletu a šatník Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi – chladnička s mrazničkou, sporák s rúrou, mikrovlnná rúra a umývačka riadu. V byte je dostatok úložného priestoru. V byte sa nachádza práčka. Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, 3 nepriechodné izby, kúpeľňu, samostatnú toaletu a šatník Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi – chladnička s mrazničkou, sporák s rúrou, mikrovlnná rúra a umývačka riadu. V byte je dostatok úložného priestoru. V byte sa nachádza práčka. V prípade záujmu je majiteľ ochotný zakúpiť do bytu nový sporák a novú práčku.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu bytu je 550 eur/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape