REZERVOVANÝ 3-izb.byt s pivnicou na Mikovíniho ul.,Nitra

520 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: 3 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 82 m2

In English: bit.ly/3iC0Z6G
Ha русском: bit.ly/32wWDIq

BYT JE REZERVOVANÝ

Videoobhliadka bytu: youtu.be/ymbtZalegfA
3D obhliadka: bit.ly/3knV9q4

Ponúkame na prenájom 3 izbový zariadený byt (82m2) s pivnicou (2,5 m2) na Mikovíniho ulici na Klokočine v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza poliklinika, lekáreň, detské ihrisko, materská škola, Billa, Lidl, Kaufland, obchodné centrum, zastávka. Byt sa nachádza na prízemí (z celkovo 7.p.). Bytový dom má 1 výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, 2 nepriechodné izby, 1 priechodnú obývaciu izbu, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi– chladnička, mraznička, plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, umývačka riadu.  V byte je dostatok úložného priestoru vďaka roll-door skrini v jednej nepriechodnej izbe a úložným skriniam v druhej nepriechodnej izbe. Byt má verejne dostupné parkovanie.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu je 520 eur/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape