3D a VIDEO: Dom s terasou a parkovaním, Nitra

790 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: Rodinný dom
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 110 m2

In English: cutt.ly/Xjzy9yb
На русском: cutt.ly/3jzy4Ld

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

Videoobhliadku bytu nájdete na adrese: youtu.be/KjewaWE3W-U
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/ajkQDxb

Dom je k dispozícii ihneď

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný dom (110 m2) s terasou (20m2) na Remeselníckej ulici, v mestskej časti Mlynárce v Nitre. V blízkosti sa nachádza zastávka, obchod so zeleninou a ovocím, kaviareň, stredná škola, pošta, predajňa domácich potrieb, železiarstvo a obchod pre zvieratá. Dom je dvojpodlažný.

Dom je dispozične rozdelený:
Prízemie: vstupná chodba, kuchyňa, obývacia miestnosť, technická miestnosť a kúpeľňa s toaletou.
Na poschodí sa nachádza chodba, 3 nepriechodné izby, šatník a kúpeľňa s toaletou. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi – indukčná varná doska, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica. Prízemné podlažie je vykurované podlahovým kúrením a na poschodí sa vykuruje radiátormi. Dom sa prenajíma kompletne zariadený. K domu prislúcha súkromné parkovacie miesto za bránou a terasa s vonkajším posedením. Po dohode sú v dome povolené domáce zvieratá s hygienickými návykmi.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu je 790 eur/mesiac (cena je vrátane energií a tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421915739102 Jitka Fleková

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape