3D a VIDEO: Garsónka s balkónom, Cintorínska ul., Nitra

360 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 28 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: bit.ly/33W6qHC
На русском: bit.ly/2EyxAvt

Videoobhliadku bytu nájdete na: youtu.be/xGE5hsUiUFw
3D virtuálna obhliadka: bit.ly/33XWRb9

Byt je voľný od 15.06.2021

Ponúkame na prenájom, zariadenú garsónku (28m2) s balkónom a pivničnou kobkou (2m2) na Cintorínskej ulici v širšom centre Nitry. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, fitnesscentrum, pošta, lekáreň, reštaurácia, detské ihrisko, želežničná a autobusová stanica. Byt sa nachádza na 3.p. Bytový dom má výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, izbu s kuchyňou a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi – chladnička, elektrická dvojplatnička, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. K bytu prislúcha, čiastočne prekrytý, spoločný vonkajší areál s umelým ihriskom, lavičkami a hojdačkou pre deti.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu bytu je 360 eur/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). V prípade záujmu o parkovacie miesto bude cena nájmu o 40 eur/mesiac vyššia. S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814 Karin Palkovičová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape