Nezariadený 2-izbový byt s balkónom na Čermáni v Nitre

495 €/mes.


Voľné od: 01.11.2022
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 46 m2

Українською: cutt.ly/5DIyenb
На русском: cutt.ly/pDIt9AE
In English: cutt.ly/dDItFaU

Byt je k dispozícii od 01.11.2022

Videoobhliadka bytu: youtu.be/LYXze93TOZ8
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/oDb0aph

Ponúkame na prenájom nezariadený, novozrekonštruovaný 2-izbový byt (46 m2) s priestranným balkónom (4,6 m2) na Južnej ulici na Čermáni v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza pošta, reštaurácie, kaviarne, potraviny, mestská hala, holičstvo, detské ihriská a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 3. poschodí (z celkovo 3.p.). Bytový dom nemá výťah. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu s obývacou miestnosťou, izbu, kúpeľňu s toaletou. K balkónu je prístup z obývacej miestnosti, aj z izby. Kuchyňa je novozrekonštruovaná a vybavená úplne novými spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou a digestorom. V byte sú nové podlahy. Práčka je takisto k dispozícii. V byte je dostatok úložného priestoru, ktorý poskytujú vstavané skrine na chodbe.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 495 eur/mesiac (cena je vrátane energií). V byte je možnosť zavedenia optického internetu. S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape