3D a VIDEO: Nezariadený 2-izbový byt s lodžiou a parkovacím miestom v centre mesta v novostavbe, Tabáň, Nitra

580 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 51,35 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: cutt.ly/OYBdnf9
На русском: cutt.ly/yYBdWZm

Byt je voľný ihneď

Videoobhliadka bytu: youtu.be/-YlvK-75Qns
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/PYHyzOP

Ponúkame na prenájom nezariadený 2-izbový byt (51,35 m2) s balkónom (12,5 m2) a pivnicou (2m2) v novostavbe na Hornotabánskej ulici v Nitre. Byt sa nachádza v centre mesta. V tesnej blízkosti sú obchodné centrá Prior a Mlyny, reštaurácie, potraviny, fitness centrá, lekáreň, materská škola, základná škola, stredná škola a zastávka MHD. Byt sa nachádza na 3. poschodí (z celkovo 6.p.). Bytový dom má výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu spojenú s obývacou miestnosťou, spálňu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, indukčná varná doska, elektrická rúra a umývačka riadu. Byt má elektrický videovrátnik. Bytový komplex ponúka tiež átrium pre deti a na oddych.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 580 €/mesiac (cena je vrátane energií, tv, internetu a parkovacieho miesta). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102  Jitka Fleková

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape