3D a VIDEO: Priestranný 6-izbový dom so záhradou v Chorvátskom Grobe

1090 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: Rodinný dom
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 120 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

Dom je k dispozícii ihneď

In English: cutt.ly/6EehyS1
На русском: cutt.ly/HEehfhL

Videoobhliadka domu: youtu.be/LPI9wSWEgIk
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/RWRTpby

Ponúkame na prenájom priestranný 6 izbový rodinný dom (120 m2) so záhradou v príjemnej lokalite Chorvátskeho Grobu. Dom sa nachádza na konci novej a tichej ulice. Je ideálny pre rodinu s deťmi. V záhrade sa nachádzajú i atrakcie pre deti (domček, trampolína). Veľkou výhodou je garáž, zastrešené státie pre 2 autá pred domom. Na pozemku sú ovocné stromy (slivka, figa, jabloň) i vinič. Chorvátsky Grob je veľká obec s výbornou občianskou vybavenosťou.

Dom je 2-podlažný. Prízemie je dennou časťou domu. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa spojená s priestrannou obývačkou s východom na terasu a krbom, kúpeľňa s toaletou, hosťovská izba a komora pod schodiskom. Vrchné poschodie je nočnou časťou domu a kompozične je rozdelené na priestrannú chodbu, 2 detské izby, pracovňu, spálňu, kúpeľňu, toaletu.

Dom sa prenajíma čiastočne zariadený, no je v ňom množstvo úložného priestoru (vstavaná skriňa v chodbe, hosťovskej izbe, detských izbách, v spálni i pracovni). Kuchyňa je moderne vybavená – chladnička, mraznička, elektrická rúra,  plynový sporák, umývačka riadu, drvička odpadu.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 1090 eur/mesiac (cena je vrátane energií). V prípade, že záujemca nemá možnosť starať sa o záhradu, za 50 eur/mesiac zabezpečíme údržbu záhrady.

S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 905 747 714 Martina Sýkorová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape