Priestranný 6-izbový dom so záhradou v Chorvátskom Grobe

1190 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: Rodinný dom
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 120 m2

Dom je k dispozícii ihneď
Obhliadky je možné organizovať najskôr 13. mája

In English: cutt.ly/6EehyS1
На русском: cutt.ly/HEehfhL

Videoobhliadka domu: youtu.be/LPI9wSWEgIk
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/RWRTpby

Ponúkame na prenájom priestranný 6 izbový rodinný dom (120 m2) so záhradou v príjemnej lokalite Chorvátskeho Grobu. Dom sa nachádza na konci novej a tichej ulice. Je ideálny pre rodinu s deťmi. V záhrade sa nachádzajú i atrakcie pre deti (domček, trampolína). Veľkou výhodou je garáž, zastrešené státie pre 2 autá pred domom. Na pozemku sú ovocné stromy (slivka, figa, jabloň) i vinič. Chorvátsky Grob je veľká obec s výbornou občianskou vybavenosťou.

Dom je 2-podlažný. Prízemie je dennou časťou domu. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa spojená s priestrannou obývačkou s východom na terasu a krbom, kúpeľňa s toaletou, hosťovská izba a komora pod schodiskom. Vrchné poschodie je nočnou časťou domu a kompozične je rozdelené na priestrannú chodbu, 2 detské izby, pracovňu, spálňu, kúpeľňu, toaletu.

Dom sa prenajíma čiastočne zariadený, no je v ňom množstvo úložného priestoru (vstavaná skriňa v chodbe, hosťovskej izbe, detských izbách, v spálni i pracovni). Kuchyňa je moderne vybavená – chladnička, mraznička, elektrická rúra,  plynový sporák, umývačka riadu, drvička odpadu.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 1190 €/mesiac (cena je vrátane energií). V prípade, že záujemca nemá možnosť starať sa o záhradu, za 50 €/mesiac zabezpečíme údržbu záhrady.

S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 905 747 714 Martina Sýkorová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape