REZERVOVANÝ Rodinný dom – novostavba so záhradou a parkovaním, Nitra – Janíkovce

1090 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 4-izbový dom
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 104 m2

In English: cutt.ly/tbTFg71
На русском: cutt.ly/6bTFvXc
Українською: cutt.ly/eVv5MPG

Dom je k dispozícii ihneď

Videoobhliadka domu: youtu.be/bqc4ORYnO94
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/IbEFxTt

Ponúkame Vám na prenájom  úplne nový, priestranný, zariadený 4 izbový rodinný dom (104 m2) s terasou (14m2), veľkou záhradou a s vlastným krytým aj nekrytým parkovaním, v príjemnom prostredí Nitry, časť Janíkovce na ulici Pri Studničke. Rozloha pozemku je 7,4 árov. Dom je vzdialený od centra mesta Nitra 5 minút autom a nachádza sa medzi novostavbami. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, lekáreň, materská škola, pošta, ihrisko, a cyklotrasa.

Dom je kompozične rozdelený na chodbu, kuchyňu so špajzou, jedálenskou a obývacou časťou, 3 nepriechodné izby, kúpeľňu s toaletou, samostatnú toaletu a technickú miestnosť. Úložný priestor Vám rozhodne nebude chýbať vďaka rolldoor skriniam.

Kuchyňa je kompletne zariadená spotrebičmi – chladnička s mrazničkou, varná doska, elektrická pec, mikrovlnná rúra, vstavaná umývačka riadu. V dome sa nachádza aj práčka v technickej miestnosti. V celom dome sú vonkajšie elektrické žalúzie a podlahové vykurovanie so SMART ovládaním na diaľku s možnosťou ovládať aj cez mobilné zariadenie. Na terase je k dispozícii pre nájomníkov gril a vonkajšie posedenie. Dom má klimatizáciu, prenajíma sa kompletne zariadený a je plne vybavený spotrebičmi.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov. Celková cena nájmu (vrátane energií, internetu a TV) je 1090 eur/mesiac. S prvým mesačným nájmom sa skladá depozit vo výške jedného mesačného nájmu. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať kedykoľvek, radi Vám sprístupníme dom k nahliadnutiu. Nie sme realitná kancelária a poprosíme, aby nás realitné kancelárie nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka
Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape