Nový 3-izbový byt s balkónom, pivničnou kobkou a parkovacím miestom, Klokočina, Nitra

750 €/mes.


Voľné od: 01.06.2024
Typ: Na prenájom
Druh: 3-izbový byt
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 56 m2

In English: cutt.ly/rKFFjcb
На русском: cutt.ly/YKFFWmV
Українською: cutt.ly/xKFFbep

Byt je k dispozícii od 01.06.2024

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/IKcIwv3
Videoobhliadka bytu: youtu.be/DYRpCW0kV38

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt (56 m2) s balkónom (4 m2), pivničnou kobkou (1,8 m2) a parkovacím miestom v novostavbe na Hornostavskej ulici na Klokočine v Nitre. Byt sa nachádza na 1. poschodí 4-poschodového bytového domu s výťahom. K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto za elektrickou bránou.

Byt disponuje dvoma klimatizačnými jednotkami.

Je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, obývaciu miestnosť s kuchyňou, spálňu, detskú izbu, kúpeľňu, samostatnú toaletu a balkón. Na balkóne je posedenie. Kuchyňa je vybavená novými vstavanými spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, indukčnou varnou doskou s elektrickou rúrou, umývačkou riadu a digestorom. V byte sa nachádza práčka a rozkladacia pohovka a v spálni je moderný systém otvoreného šatníka.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 750€/mesiac (cena je vrátane energií, TV, internetu a vlastného parkovacieho miesta). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814  Ema Mészárosová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape