Útulná samostatná izba v 3-izbovom byte po rekonštrukcii v Bratislave – Petržalke

255 €/mes.


Voľné od: 01.06.2023
Typ: Na prenájom
Druh: Izby
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: Celý byt / The whole apartment / Вся квартира - 66 m2

In English: cutt.ly/WE0wXrO
На русском: cutt.ly/1E0wBLT
Українсько: rb.gy/d4ndt

Videoobhliadka bytu: youtu.be/WmLluDHTsaw
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/3ENdUTe

K DISPOZÍCII JE IZBA č.3
Izba je voľná od 01.06.2023

Ponúkame na prenájom nepriechodnú izbu v 3-izbovom byte (66 m2).  Byt po rekonštrukcii zmenil dispozíciu z 3 izbového na 4 izbový. Nachádza sa v príjemnej a tichej lokalite na Topoľčianskej ulici v Bratislave – Petržalke. Zastávka MHD 1 min. pešou chôdzou (Šintavská). V tesnej blízkosti sa nachádza Draždiak, Terno, Lekáreň, BILLA, Pekáreň, neďaleko je LIDL, Dom kultúry Lúky, Pošta, nemocnica, reštaurácie a veľa možností na športové a voľnočasové aktivity. Okrem iného je tu dobrá dostupnosť i na obchvat.

Byt sa nachádza na 4. poschodí 12-poschodového bytového domu s výťahom.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, 4 samostatné nepriechodné izby, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená – chladnička s mrazničkou, plynový sporák, elektrická rúra, digestor. V byte sa nachádza i práčka.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 255€/mesiac (cena je vrátane energií a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 905 747 714 Martina Sýkorová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape