3D a VIDEO: Veľký 2-izb. byt s balkónom, Nedbalova ul., Nitra

520 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: 2 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 64 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: cutt.ly/XbJe0WJ
На русском: cutt.ly/VbJe8dm

Byt je k dispozícii ihneď

Videoobhliadku bytu nájdete na adrese: youtu.be/j5KPJm68Sjk
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/WbH750r
 
Ponúkame na prenájom priestranný, zariadený 2-izbový byt s uzavretou lodžiou (64 m2) a s pivnicou (1 m2) na Nedbalovej ulici na Klokočine v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, obchodný dom, detské ihrisko, základná škola, materská škola. Byt sa nachádza na 12.poschodí  (z celkovo 12.p.). Bytový dom má 2 výťahy.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, 2 nepriechodné izby, šatník a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je kompletne vybavená – chladnička s mrazničkou, plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, práčka. V byte sa nachádzajú veľké rolldoor skrine, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru. K dispozícii je tiež klimatizácia. Možnosť dozariaďovať si vlastným nábytkom. V prípade, že Vám chýba nejaké zariadenie je možné ho dokúpiť a cena nájmu bude o 10 eur vyššia. Parkovanie je verejné.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu je 520€/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814   Karin Palkovičová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape