3D a VIDEO: Zrekonštruovaná garsónka s pivnicou na Dlhej ul. na Chrenovej v Nitre

375 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 19 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: cutt.ly/onUTn5T
На русском: cutt.ly/znUTWbc

Videoobhliadku bytu nájdete na: youtu.be/eG82hzPMJ_k
3D obhliadka: cutt.ly/QnUERFn

Byt je voľný ihneď
Ponúkame na prenájom zrekonštruovanú, vkusne zariadenú garsónku (19 m2) s veľkou pivnicou na Dlhej ulici na Chrenovej v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádzajú OC MAX, LIDL, potraviny, poliklinika, lekáreň, materská škola a zastávka. Byt sa nachádza na 1.p (z celkovo 7.p.). Bytový dom má výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu s izbou a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je kompletne vybavená – chladnička, indukčná varná doska, malá elektrická rúra. V byte sa nachádza práčka. Byt sa prenajíma zariadený: bol zakúpený nový nábytok s dostatkom úložného priestoru, nová rozkladacia posteľ s vysokým pohodlným dvojmatracom a na mieru vyrobená nová jedálenská časť so stoličkami. Byt disponuje štýlovým LED podsvietením a stmievateľnými lampami, čo zvyšuje komfort užívania bytu pre nájomníka. Byt predstavuje nadštandard v bývaní pre náročnejšieho klienta. 

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu bytu je 375 eur/mesiac (cena je vrátane energií, ORANGE TV a optického internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 913 453   Juraj Kanský

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape