REZERVOVANÝ Zrekonštruovaný 1-izbový byt na Javorovej ul. na Chrenovej v Nitre

420 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 1-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 35 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: cutt.ly/HTH7pXe
На русском: cutt.ly/DTH7hpC

Videoobhliadka bytu: youtu.be/A3Z3CTndjpY
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/0TTS5Jg

Byt je k dispozícii ihneď

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 1-izbový byt (35 m2) na Javorovej ul. na Chrenovej v Nitre. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite. V blízkosti bytu sa nachádzajú potraviny, reštaurácie, detské ihriská, základná škola, materská škola, poliklinika, lekáreň, LIDL a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 3.poschodí (z celkovo 3.p.). Bytový dom nemá výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, izbu a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, elektrická platnička, digestor, rýchlovarná kanvica. V prípade záujmu vieme poskytnúť elektrickú dvojplatničku. V byte je dostatok úložného priestoru.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 420 eur/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Fleková

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape