REZERVOVANÝ Zrekonštruovaný, priestranný, 3-izbový byt s pivnicou v centre mesta Nitra

770 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 3-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 89 m2

Byt je k dispozícii ihneď

In English: cutt.ly/fAtwVKW
На русском: cutt.ly/2Ateyil
Українською: cutt.ly/2N6ZKHb

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/nP6M8UA
Videoobhliadka bytu: youtu.be/-twAjx4p19I

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, priestranný, 3-izbový byt (89 m2) s veľkou pivnicou (9 m2) v centre mesta na Mostnej ulici v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádzajú telocvične, fitness klub, mestský park, nábrežie rieky, reštaurácie, kaviareň, potraviny, kadernícky a kozmetický salón, nové obchodné centrum PROMENADA Living Park a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 3.poschodí (z celkovo 4.p.). Z obývacej miestnosti a kuchyne je výhľad na Nitriansky hrad. Na prízemí sa nachádza materská škola. Bytový dom nemá výťah. Parkovanie je vyhradené pre rezidentov. V prípade potreby Vám môžeme zabezpečiť rezidentskú kartu.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývaciu miestnosť, 2 samostatné nepriechodné izby a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je plne vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou, digestorom, kávovarom, kanvicou a umývačkou riadu. V byte je dostatok úložného priestoru vďaka vstavanej skrini na chodbe. V kúpeľni sa nachádza práčka. V byte je kúrenie a ohrev TUV vlastným kotlom.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 770 €/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape