3D: Priestranný 5-izbový dom so záhradou v Pezinku

1100 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: 5-izbový dom
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 120 m2

Inzerát je aktuálny až do zmazania.

3D virtuálna obhlidka: bit.ly/3oE84qA
Dom je k dispozícii ihneď.

Ponúkame na prenájom priestranný 5 izbový rodinný dom (120 m2) s peknou záhradou v príjemnej lokalite Pezinka. Dom sa nachádza na tichej ulici v dvojdome radovej zástavby v Pezinku. Je ideálny pre rodinu s deťmi. V celom dome sú bezpečnostné opatrenia pre deti (zásuvky, dvere, zabezpečenie schodiska). Na ulici je vybudované spoločné ohradené detské ihrisko. Nachádza sa ešte pred kruhovým objazdom, takže je dobrá dostupnosť do Bratislavy. V blízkosti je Kaufland, TESCO, LIDL a nákupné centrum MÓLO. Veľkou výhodou je parkovanie pre dve autá a záhrada.

Dom je 2-podlažný. Prízemie je dennou časťou domu. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa spojená s priestrannou obývačkou s východom na terasu, kúpeľňa s toaletou, hosťovská izba a komora. Vrchné poschodie je nočnou časťou domu a kompozične je rozdelené na priestrannú chodbu, detskú izbu, pracovňu, spálňu, kúpeľňu spojenú s toaletou a technickú miestnosť.

Dom je moderne zariadený s množstvom úložného priestoru (vstavané skrine v detskej izbe a vstupnej chodbe, samostatný šatník v spálni). Kuchyňa je moderne vybavená – chladnička, mraznička, elektrická rúra,  plynový sporák, umývačka riadu, základné vybavenie kuchyne (riady + príbory). V dome je aj televízia a práčka. Súčasťou vybavenia domu je i kosačka a všetky potrebné veci na udržiavanie záhrady i gril a vonkajšie sedenie s príslušenstvom. Dom ponúka absolútny komfort.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu je 1100 eur/mesiac (cena je vrátane energií, internetu a televízie). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Zdielať

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape