VIDEO: Garsónka s balkónom, širšie centrum, Coboriho, Nitra

370 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 35 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: bit.ly/3m4J3TI
На русском: bit.ly/3m1TCqj

Videoobhliadku bytu nájdete na: youtu.be/IAYUstJ0sMQ
Byt je voľný od 27.11.2020

Ponúkame na prenájom, zariadenú garsónku s balkónom (30 m2+5m2) a s pivničnou kobkou (2m2) na Coboriho ulici v širšom centre Nitry. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, fitnescentrum, pošta, lekáreň, reštaurácia, detské ihrisko, železničná a autobusová stanica. Byt sa nachádza na 2.p. Bytový dom má výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, izbu s kuchyňou a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi – chladnička, elektrická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica. Byt sa prenajíma kompletne zariadený.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu bytu je 370 eur/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). V prípade ak máte záujem o parkovacie miesto, cena nájmu bude o 25 eur/mesiac vyššia. S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape