Garsónka s balkónom v novostavbe neďaleko centra mesta v Nitre

430 €/mes.


Voľné od: 01.12.2023
Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 30 m2

Byt je k dispozícii od 01.12.2023
Videoobhliadka bytu: youtu.be/2j9JEzQxwDQ

English: cutt.ly/jXT4y9k
На русском: cutt.ly/eXT4wMp
Українською: cutt.ly/qXT8M4V

Ponúkame na prenájom garsónku (30 m2) s balkónom (2 m2) a pivnicou (2 m2) v novostavbe neďaleko centra mesta na Coboriho ul. v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, fitnescentrum, pošta, lekáreň, reštaurácia, detské ihrisko, železničná a autobusová stanica a zastávka MHD. Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu s výťahom. V prípade záujmu je možné za príplatok vybaviť miesto v parkovacom dome.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, izbu s kuchyňou a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, elektrickým sporákom s elektrickou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V byte je k dispozícii práčka.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 430 €/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814 Karin Palkovičová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape