Garsónka s pivnicou na Cintorínskej ul., širšie centrum, Nitra

395 €/mes.


Voľné od: 26.11.2022
Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 34 m2

English: cutt.ly/9M0p4NN
На русском: cutt.ly/DM0accc
Українською: cutt.ly/WM8tKYh

Byt je voľný od 26.11.2022
Videoobhliadka bytu: youtu.be/oL-cOHfUTA4

Ponúkame na prenájom zariadenú garsónku (34m2) s pivničnou kobkou (2m2) na Cintorínskej ulici v širšom centre Nitry. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, fitnescentrum, pošta, lekáreň, reštaurácia, detské ihrisko, železničná a autobusová stanica. Byt sa nachádza na 3. poschodí bytového domu s výťahom. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, izbu s kuchyňou a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: chladničkou, elektrickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. V byte je práčka. K bytu prislúcha, čiastočne prekrytý, spoločný vonkajší areál s umelým ihriskom, lavičkami a hojdačkou pre deti.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať,  radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 395 €/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814 Karin Palkovičová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape