Moderná SMART kancelária po rekonštrukcii s parkovaním v centre mesta

670 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: Kancelárske priestory
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 54 m2

English: rb.gy/aeoss
На русском: rb.gy/1uqzh
Українською: rb.gy/85ayc

Ponúkaný priestor je k dispozícii ihneď
3D virtuálna obhliadka: rb.gy/jxx73

Ponúkame na prenájom nezariadený (s možnosťou zariadenia) kancelársky priestor (54 m2) na ulici Štefánikova trieda v centre Nitry. Svetelná technológia SUN@HOME robí tento priestor unikátnym. Led osvetlenie SUN@HOME zlepšuje dennú bdelosť, úroveň aktivity, optické pohodlie, dokonca aj rytmus spánku. Intenzita, jas a teplota svetla sa automaticky prispôsobujú tak, aby vyhovovali biorytmu ľudského tela. Dajú sa, samozrejme, ovládať aj manuálne vypínačom, ovládačom a cez aplikáciu. Tiež hlasom, pomocou Google asistenta, alebo Alexou. Okrem toho je možné meniť ich farbu a určiť čas, kedy sa majú dané hodnoty automaticky upravovať. V cene nájmu je zahrnutá služba Spotify. Prehrávanie hudby je možné ovládať hlasom.

Kancelárske priestory sú momentálne v štádiu rekonštrukcie. Kým prebieha rekonštrukcia, máte možnosť zasiahnuť do nej vlastnými nápadmi.

Blízko budovy sa nachádza obchodné a multifunkčné centrum Polygon, obchodné centrum Mlyny, autobusová a železničná stanica, nemocnica, reštaurácia, potraviny, Okresný úrad, Mestský úrad, Úrad práce a zastávka MHD. Pešia zóna je vzdialená 6 minút pešo. Miestnosť sa nachádza na 1. poschodí 2-podlažnej budovy bez výťahu. Kancelária sa prenajíma bez zariadenia. V prípade záujmu je možné na Vaše náklady požiadať o zariadenie priestorov tak, ako je to znázornené vo vizualizácii.

Parkovanie je zabezpečené sklopnou parkovacou zábranou na kľúč. Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo pred vchodom do budovy. Takisto je k dispozícii uzamknutý priestor na odkladanie bicyklov. V celej budove (vrátane kancelárie) je zavedený bezpečnostný systém napojený na pult centrálnej ochrany (bezpečnostná služba). Po rekonštrukcii sú na stenách a v podlahe (vrátane zásuviek) zavedené dátové rozvody. V prípade záujmu je možné nainštalovať video vrátnik, keďže je predpripravená kabeláž. V každej miestnosti je umiestnené podhľadové LED svetlo. Priestor zdobia závesy a dekoračné záclony.

Priestor tvoria 2 kancelárske miestnosti, kuchynský kút, chodba a toaleta. Kúrenie je centrálne. Okrem toho je tiež možné prenajať si miestnosť s trezorom, či sklad – v budove sa nachádzajú veľké pivničné priestory a podkrovie, ktoré sú taktiež k dispozícii na prenájom.

Za príplatok je možné požiadať o upratovacie služby (dohodou). V cene je zahrnuté upratovanie spoločných priestorov. Internet nie je zahrnutý v cene nájmu.

Výhodou týchto priestorov sú dobré susedské vzťahy a minimálna fluktuácia nájomníkov.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Cena nájmu je 670 €/mesiac (pre neplatcu DPH) + energie.  S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 903 270 001 Jozef Ábel

Zdielať

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape