REZERVOVANÝ Moderne zariadený 3-izbový podkrovný byt s balkónom v novostavbe v Ivanke pri Nitre

595 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 3-izbový byt
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 64 m2

In English: cutt.ly/PNHNCQG
На русском: cutt.ly/WNHN0ZK
Українською: cutt.ly/BNLBJuU

Byt je k dispozícii ihneď

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/wNSWbjo
Videoobhliadka bytu: youtu.be/aXl0WQfw9wM

Ponúkame na prenájom svetlý 3-izbový podkrovný byt (64 m2) s balkónom (4 m2) v novostavbe v tichej lokalite na Západnej ulici v Ivanke pri Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza kaviareň, potraviny, autobusová zastávka a železničná stanica. Byt sa nachádza na najvyššom poschodí 5-poschodového bytového domu s výťahom. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou, spálňu a detskú izbu. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, indukčnou varnou doskou s elektrickou rúrou, umývačkou riadu a digestorom. V obývacej miestnosti je v stene zabudovaná rekuperácia. Byt je vybavený práčkou a sušičkou prádla. V byte je podlahové kúrenie a klimatizácia. V detskej izbe je v stene zabudovaná skoba na pripevnenie TRX systému.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 595€/mesiac (cena je vrátane energií, TV a optického internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102  Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape