REZERVOVANÝ Moderný 2-izbový byt v novostavbe s klimatizáciou, balkónom a pivnicou na Klokočine v Nitre

590 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 47 m2

English: t.ly/jRz5j
На русском: t.ly/dT7vj
Українською: t.ly/PJ_ST 

Byt je k dispozícii ihneď

3D virtuálna obhliadka: t.ly/lORIm 
Videoobhliadka bytu: youtu.be/A4u-imqbyOk

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt (41 m2) v novostavbe s balkónom (4 m2), a pivnicou (2 m2) na Hornostavskej ulici na Klokočine v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza tenisový kurt, potraviny, autobusová zastávka a železničná stanica. Byt je umiestnený na 2. poschodí 5-poschodového bytového domu s výťahom. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu spojenú s obývacou miestnosťou s východom na balkón, spálňu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: vstavanou chladničkou s mrazničkou, vstavaným elektrickým sporákom s elektrickou rúrou, umývačkou riadu, kávovarom a rýchlovarnou kanvicou. V byte je zavedená klimatizácia. Práčka je k dispozícii. Nájomník si môže prenajať vlastné parkovacie miesto za poplatok 30€/mesiac, parkovanie je zabezpečené závorou.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 590€/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102    Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape