Na prenájom moderný 2-izbový byt s 2 balkónmi, pivnicou a parkovacím miestom v garáži v Bratislave na Podunajskej ulici

750 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 50 m2

Українською: cutt.ly/fVG8a3z

Videoobhliadka bytu: youtu.be/m3kH7GBVRpc
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/1Vk4j7y

Byt je k dispozícii ihneď

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt (50.34 m2) s 2 balkónmi, pivnicou a parkovacím miestom v garáži v novostavbe v príjemnej lokalite na Podunajskej ulici v Bratislave – Vrakuňa. Byt sa nachádza v pokojnej lokalite. V tesnej blízkosti sa nachádza kaviareň, potraviny, mäsiarstvo, pošta, Lesopark, miestny úrad, športovisko a rozhľadňa. Zastávka MHD (autobus) MIÚ Vrakuňa, Arménska sú priamo pri bytovom dome. V okolí je množstvo zelene. V blízkosti vedie aj cyklotrasa. Byt sa nachádza na 1. poschodí 3-poschodového bytového domu s výťahom.

Byt je kompozične rozdelený na  vstupnú chodbu, nepriechodnú spálňu s balkónom do tichého dvora, kuchyňu spojenú s obývačkou s východom na balkón, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Byt je priestranný, svetlý a kompletne zariadený. Kuchyňa je plne vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, varnou doskou, elektrickou rúrou, umývačkou riadu a práčkou. Je tu dostatok úložného priestoru.

Byt je vhodný pre jednotlivca alebo pár.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Pokojne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu je 750 eur/mesiac (cena je vrátane energií). V nájme nie je zahrnutá cena za TV a Internet. S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 905 747 714  Martina Sýkorová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape