6-izbový rodinný dom pod Kalváriou v Nitre – vhodné prostredie pre deti

1450 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: Rodinný dom
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 286 m2

English: t.ly/voqq
Українською: t.ly/FMzP
На русском: t.ly/XDiR

3D virtuálna obhliadka: t.ly/6b4J
Videoobhliadka domu: youtu.be/Ri6hhzjqQvo

Dom je k dispozícii ihneď

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 3-podlažný, 6-izbový rodinný dom (286 m2) s troma balkónmi, krytou letnou terasou a zimnou záhradou na Súľovskej ulici v Nitre. V blízkosti domu sa nachádza autobusová zastávka a Kalvária obklopená lesom. Parkovanie je bezproblémové – k dispozícii sú 2 zastrešené parkovacie miesta, 2-3 parkovacie miesta vo dvore a tiež je možné parkovať pred domom. Celková plocha pozemku je 619 m2.

Kompozičné rozdelenie domu je nasledovné:

– prízemie: vstupná chodba, izba č.1, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa, špajza, jedáleň, obývacia miestnosť (izba č.2) s východom na terasu a zimnú záhradu;

– 1. poschodie: kúpeľňa s toaletou, šatník, izba č.3 + šatník, balkón, izba č.4 + šatník, izba č.5 s balkónom + šatník;

– 2. poschodie: izba č.6 (podkrovná izba), balkón

V troch izbách sa nachádzajú vstavané šatníky, vďaka čomu Vám úložný priestor nebude chýbať. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu. V dome sa nachádza práčka a tiež sušička prádla (viď kúpeľňa č.1 na videu). V dome sa nachádzajú 2 klimatizačné jednotky. Na schodiskách sú detské zábrany, ktoré je možné v prípade záujmu odmontovať.

Dom je vhodný pre deti a poskytuje množstvo výhod: záhradný domček so záhradným inventárom, voliéra pre psa, elektrická brána na diaľkové ovládanie, parková úprava záhrady s vonkajšími svietidlami, zimná záhrada (vchod z obývačky, príp. z terasy) + podsvietenie podlahy v zimnej záhrade, letná terasa, krb (kúrenie v dome zabezpečuje plynový kotol, krb je určený len na spríjemnenie atmosféry) a prístrešok na parkovanie (za prístreškom sa nachádza sklad na pneumatiky a podobné príslušenstvo). Na dvore sa nachádzajú 3 vyvýšené záhradné záhony na vysádzanie. Nájomníci majú tiež k dispozícii detskú trampolínu s ochrannou sieťou, hojdačky a pieskovisko. Okrem toho aj menší bazén s kompletným príslušenstvom a pieskovou filtráciou.

Dom je chránený alarmovým bezpečnostným systémom. V celom dome je zavedený internet s kvalitným wifi signálom, ktorý pokrýva všetky miestnosti. Poskytovateľom internetu je Telekom – Magio XL. Poskytovateľom TV je Skylink Multi.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 1450 €/mesiac (cena zahŕňa energie, TV a internet). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814   Karin Palkovičová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape