Novozrekonštruovaný 2-izbový byt s lodžiou a pivnicou v úplnom centre Nitry

750 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 73 m2

Byt je k dispozícii ihneď

3D virtuálna obhliadka: tinyurl.com/m2m2suzy
Videoobhliadka bytu: youtu.be/lTQmteo_-jY

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt (68 m2) s novým zariadením v lukratívnej časti Nitry – na Svätoplukovom námestí. Byt disponuje lodžiou (3 m2) a pivnicou (2 m2). Nachádza sa v samom centre mesta – výborná občianska vybavenosť (potraviny, obchodné centrá, reštaurácie, kaviarne, služby, divadlo, autobusová zastávka…). Byt je umiestnený na 3. poschodí 3-poschodového bytového domu bez výťahu. Parkovanie je možné zabezpečiť abonentnou kartou alebo pri vedľajšom hoteli za poplatok 50€/mesiac.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývaciu miestnosť, spálňu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, varnou doskou, elektrickou rúrou, umývačkou riadu a digestorom. Obývacia miestnosť a kuchyňa sú vybavené klimatizáciou. Práčka je k dispozícii.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 750 €/mesiac (cena je vrátane energií a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102   Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape