REZERVOVANÝ Obchodný priestor s parkovacím státím v Bratislave – Ružinov

1490 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: Obchodné priestory
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 86,55 m2

In English: cutt.ly/XLRn3Ej
На русском: cutt.ly/uLRmq4M
Українською: cutt.ly/hLRmoyt

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/pLocWwH
Video obhliadka: youtu.be/i5vLVkvfly4  

Obchodný priestor je k dispozícii ihneď

Hľadáte kanceláriu s dobrou dostupnosťou do mesta i na obchvat? Túžite po vlastnej kaviarni alebo chcete podnikať a pracovať v príjemnom prostredí? V tom prípade Vás tento priestor osloví.

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a klimatizovaný obchodný priestor  (86,55 m2) s parkovacím státím a dvoma samostatnými vchodmi v príjemnej lokalite na Hraničnej ulici v Bratislave – Ružinov.

Obchodný priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bol upravený na prevádzkovanie kaviarne a kanceláriu, ktorá má vlastný vchod zo zadnej časti budovy. Je preto možné využívať ho rôznorodo. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, iné  kancelárske priestory i bytové domy. Okrem iného je tu výborná dostupnosť na obchvat. Obchodný priestor sa nachádza na prízemí, vchod je priamo z ulice. Priamo pred vchodom sa nachádza parkovacie státie. Nad vchodovými dverami je nainštalovaná markíza.

Obchodný priestor je kompozične rozdelený na priestrannú hlavnú miestnosť s barovým pultom, priestrannú menšiu miestnosť so samostatným vchodom s bezbariérovým vstupom, technickú miestnosť vrátane toalety v minulosti využívanú ako sklad, dve toalety s dvoma umývadlami.  V hlavnej miestnosti sa nachádza videoprojektor, klimatizácia aj ventilátor na odvetranie. Priestor má alarm prepojený na SBS a kamerový systém.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov. Pokojne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu je 1490 eur/mesiac bez DPH + energie (voda, vykurovanie, elektrina) + SBS a internet. S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 905 747 714 Martina Sýkorová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape