Priestranný 3-izbový byt s terasou a vlastným parkovaním na Chrenovej v Nitre

720 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 3-izbový byt
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 81 m2

In English: cutt.ly/ZTHMjYJ
На русском: cutt.ly/sTHMbZ8
Українською: tinyurl.com/4sc6dkzh

3D virtuálna obhliadka: tinyurl.com/2jwet5sa
Videoobhliadka bytu: youtu.be/QM2cJKGEDi4

Byt je k dispozícii ihneď

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt (81 m2) s priestrannou terasou (15 m2) a pivnicou (2 m2) v dvojpodlažnom bytovom dome na Doležalovej ulici na Chrenovej v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza zastávka, park, detské ihrisko, OC Max, OBI. Byt sa nachádza na 1. poschodí 1-poschodového bytového domu. 

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývaciu miestnosť, 2 nepriechodné samostatné izby, špajzu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená vstavanými spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, indukčná varná doska a elektrická rúra.

V byte sa nachádza veľa úložného priestoru vďaka vstavaným skriniam a šatníku. Byt sa nachádza v bytovom dome s vlastným parkovaním, kumbálom a s príjemným posedením vonku. K bytu prislúcha vlastné parkovacie miesto.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 720€/mesiac (cena je vrátane energií a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape