SMART garsónka v novostavbe na Hornostavskej ul. v Nitre

460 €/mes.


Voľné od: 16.06.2024
Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 21 m2

In English: t.ly/_h8b
На русском: t.ly/uNcJ
Українською: t.ly/ezuy

Byt je k dispozícii od 16.06.2024

3D virtuálna obhliadka: t.ly/KUI6
Videoobhliadka bytu: youtu.be/-nl3WIlBbRw

Ponúkame na prenájom moderne vybavenú garsónku (21 m2) v novostavbe na Hornostavskej ulici v Nitre. V blízkosti bytového domu sa nachádza tenisový kurt a autobusová zastávka. Byt  je umiestnený na 2. poschodí 4-poschodového bytového domu s výťahom. V prípade záujmu je k dispozícii súkromné parkovanie v chránenom priestore za príplatok 30 €/mesiac.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbičku, kuchyňu, izbu a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou a umývačkou riadu. Vstavaná práčka je súčasťou vybavenia bytu. Byt je tiež vybavený vonkajšími elektrickými žalúziami.

Výhodou bytu je Smart zariadenie domácnosti, čo zahŕňa Google asistenta, ktorým si môžete prehrávať akúkoľvek pesničku, akékoľvek rádio, nastaviť budík, zistiť počasie, vytvoriť nákupný zoznam, hlasom a aplikáciou ovládať svetlá, ich intenzitu a farbu, zapnutie a vypnutie; Android TV s nasledujúcimi funkciami: zrkadlenie obrazovky Vášho mobilu, či počítača, YouTube, Facebook, prezeranie webových stránok a pod. Tiež to zahŕňa ovládanie žalúzii, svetiel, TV a hudby hlasom, aplikáciou, či ovládačom. Navyše, v cene nájmu je zahrnutá služba Netflix a optické pripojenie na internet. TV zahŕňa ponuku programov od Orange.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 460 €/mesiac (cena je vrátane energií, TV a optického internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape