Moderne vybavená garsónka v novostavbe na Klokočine v Nitre

450 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 21 m2

English: tinyurl.com/yeythzdk
На русском: tinyurl.com/3kj6ke3b
Українською: tinyurl.com/267kwnp2

Byt je k dispozícii od ihneď

3D virtuálna obhliadka: tinyurl.com/yyc73fby
Videoobhliadka bytu: youtu.be/odo0RVGZ29Q

Ponúkame na prenájom garsónku (21 m2) s moderným vybavením v novostavbe na Hornostavskej ulici na Klokočine v Nitre. Byt je umiestnený na 3. poschodí 5-poschodového bytového domu s výťahom. Prenájom zahŕňa súkromné parkovacie miesto.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, izbu s kuchyňou a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je plne vybavená spotrebičmi: vstavanou chladničkou s mrazničkou, elektrickou varnou doskou, vstavanou elektrickou rúrou a práčkou so zabudovanou sušičkou.

Okrem základného vybavenia tento byt ponúka viacero výhod: Vonkajšie elektrické žalúzie, Google asistenta, ktorým si môžete prehrávať akúkoľvek pesničku, akékoľvek rádio, nastaviť budík, zistiť počasie, či vytvoriť nákupný zoznam. Súčasťou vybavenia je rozkladacia pohovka určená na každodenné spanie. Ďalšou výhodou je Smart televízor, ktorý je možné ovládať Google asistentom.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu 450€/mesiac (cena je vrátane energií, internetu, Google Smart Home a súkromného parkovacieho miesta). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102   Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape