SMART Novozrekonštruovaná garsónka s pivnicou na Klokočine v Nitre

480 €/mes.


Voľné od: 01.07.2024
Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 19,5 m2

In English: cutt.ly/SJrnC4e
На русском: cutt.ly/gJrn23f
Українською: cutt.ly/jJrnTIA

Garsónka je k dispozícii od 01.07.2024

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/ZJq7wTE
Videoobhliadka bytu: youtu.be/quRV5Q_ij7E

Ponúkame na prenájom novozrekonštruovanú SMART garsónku (19,5 m2) s pivnicou (2 m2)  na Jurkovičovej ul. na Klokočine v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza materská škola, základná škola, bankomat, pošta, potraviny a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 7. poschodí 7-poschodového bytového domu s výťahom. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, izbu s kuchyňou a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je kompletne vybavená novými spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, elektrická varná doska, elektrická rúra a umývačka riadu. V izbe sa nachádza rozkladacia pohovka. V byte je práčka. Byt ponúka množstvo úložného priestoru.

Byt je SMART, čo zahŕňa Google asistenta, ktorým si môžete prehrávať akúkoľvek pesničku, akékoľvek rádio, nastaviť budík, zistiť počasie, vytvoriť nákupný zoznam, hlasom a aplikáciou ovládať svetlá, ich intenzitu a farbu, zapnutie a vypnutie; Android TV, s nasledujúcimi funkciami: zrkadlenie obrazovky Vášho mobilu, či počítača, YouTube, Facebook, prezeranie webových stránok, na požiadanie vieme nainštalovať HBO, Netflix,.. (nie sú zahrnuté v cene nájmu).

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 480€/mesiac (cena je vrátane energií, Tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape