REZERVOVANÝ SMART Zrekonštruovaný 2,5-izbový mezonetový byt s bezproblémovým parkovaním na Čermáni v Nitre

590 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2,5-izbový mezonetový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 59 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: cutt.ly/RZfmoGk
На русском: cutt.ly/xZfmyhd
Українською: cutt.ly/yZfn5gn

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/mZiRCw6
Videoobhliadka bytu: youtu.be/cis0abJAM2o

Byt je k dispozícii ihneď

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2,5-izbový mezonetový byt (59 m2) s priestranným balkónom (3,5 m2) na Južnej ulici na Čermáni v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, reštaurácie, pošta, mestská športová hala, holičstvo a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 3. poschodí (z celkovo 3.p.). Bytový dom nemá výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu spojenú s obývacou miestnosťou, mezonetovú spálňu, menšiu samostatnú izbu a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, vstavanou varnou doskou s elektrickou rúrou a umývačkou riadu. V byte je práčka a sušička.

K dispozícii je bezproblémové, verejne dostupné parkovanie. Byt je klimatizovaný a má vlastné kúrenie a ohrev vody pomocou kotla. Byt je kompletne zrekonštruovaný a vyčistený. Taktiež boli dokúpené nové matrace. V byte je dostatok úložného priestoru.

Byt je SMART, čo zahŕňa Google asistenta, ktorým si môžete prehrávať akúkoľvek pesničku, akékoľvek rádio, nastaviť budík, zistiť počasie, vytvoriť nákupný zoznam, hlasom a aplikáciou ovládať svetlá, ich intenzitu a farbu, zapnutie a vypnutie; Android TV, s nasledujúcimi funkciami: zrkadlenie obrazovky Vášho mobilu, či počítača, YouTube, Facebook, prezeranie webových stránok. V cene nájmu je tiež zahrnutý Spotify, HBO GO, Skylink live a Voyo.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu 590€/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 869 783 Monika Kanská

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape