Veľkometrážny 2-izbový byt vo vintage štýle s pivnicou blízko centra mesta Nitra

630 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 85 m2

English: cutt.ly/HVc9uj4
На русском: cutt.ly/yVc9fAx
Українською: cutt.ly/5VsZJA2

Byt je k dispozícii ihneď

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/TVa63Ry
Videoobhliadka bytu: youtu.be/mqEFIj5sm6M

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt (85 m2)  vo vintage štýle s pivnicou (3 m2) na Špitálskej ulici v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza nemocnica, potraviny, centrum mesta, reštaurácie, obchody, základná umelecká škola a autobusové zastávky. Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu bez výťahu. Za príplatok je možné vybaviť parkovaciu kartu.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývaciu miestnosť, spálňu, technickú miestnosť, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladničkou, vstavanou plynovou varnou doskou s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V byte je práčka.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 630€/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102  Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape