REZERVOVANÝ Zrekonštruovaný 2-izb. byt v centre mesta, Za Ferenitkou ul., Nitra

550 €/mes.


Voľné od: 01.07.2022
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 58 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA 

In English: cutt.ly/ITsyQfw
На русском: cutt.ly/tTsyAqv
Українською: cutt.ly/DJGYeD8

Videoobhliadka bytu: youtu.be/qoSkibIpFNM
Byt je voľný od 01.07.2022

Ponúkame na prenájom slnečný, priestranný, zrekonštruovaný 2-izbový byt (58m2) na ulici Za Ferenitkou v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza nové nákupné centrum PROMENADA, park, cyklistická dráha, potraviny, materská škola, centrum mesta, detské ihrisko, reštaurácie, bary, kaviarne a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 3.p (z celkovo 3.p.). K bytu prislúcha 1 parkovacie miesto vo vnútrobloku. Byt sa prenajíma spoločne s pivnicou (12m2). Bytový dom nemá výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývaciu miestnosť, spálňu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená: chladničkou s mrazničkou, plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou. V byte je dostatok úložného priestoru vďaka vstavanej skrini. V byte sa nachádza práčka.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 550 eur/mesiac (cena je vrátane energií, TV, internetu a parkovacej karty). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape