2-izbový byt s pivnicou blízko centra mesta v Nitre

495 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 58 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: cutt.ly/HHB8aHJ
На русском: cutt.ly/dHB8kaC
Українською: cutt.ly/sH07Ow5

Byt je k dispozícii ihneď
Videoobhliadka bytu: youtu.be/OYkJkwmCU1w

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt (58 m2) s pivnicou (3 m2) blízko centra na Štúrovej ulici v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, lekáreň, fitness centrum, reštaurácia a zastávka MHD. Byt sa nachádza na 3. poschodí (z celkovo 6.p.). Bytový dom má výťah. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývačku, spálňu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a plynovým sporákom s elektrickou rúrou. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. V obývačke sa nachádza rozkladacia pohovka. K dispozícii pre nájomníkov je tiež pivnica prislúchajúca k bytu.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby, alebo firmy. Celková cena nájmu (vrátane energií, internetu a TV) je 495 eur/mesiac. S prvým mesačným nájmom sa skladá depozit vo výške jedného mesačného nájmu. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Nie sme realitná kancelária a poprosíme, aby nás realitné kancelárie nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814 Karin Palkovičová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape