REZERVOVANÝ 2-izbový mezonetový byt s terasou v centre mesta, ul. Fraňa Mojtu, Nitra

590 €/mes.


Voľné od: 01.10.2022
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový mezonetový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 46 m2

In English: cutt.ly/5jAtuBS
На русском: cutt.ly/rjAtaLN
Українською: cutt.ly/SXYq3YP

Byt je k dispozícii od 01.10.2022
Videoobhliadka bytu: youtu.be/YYyRN-rB4Z4

Ponúkame na prenájom zariadený, kompletne prerobený mezonetový 2-izbový byt (46 m2) s vonkajšou balkónovou terasou (9,5 m2) na ulici Fraňa Mojtu. V blízkosti sa nachádza obchodné centrum Mlyny, pešia zóna, reštaurácie, bar, autobusová zastávka, mestská tržnica, cyklotrasa a lekáreň. Byt sa nachádza na 4. poschodí 4-poschodového bytového domu s výťahom.

Byt je kompozične rozdelený na obývaciu miestnosť s kuchyňou, mezonetovú spálňu, kúpeľňu s toaletou a vonkajšiu súkromnú terasu. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, indukčnou varnou doskou, elektrickou pecou, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou a digestorom. Byt ma klimatizáciu a prenajíma sa kompletne zariadený. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť parkovaciu kartu.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 590 eur/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814 Karin Palkovičová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape