VIDEO: voľná nepriechodná izba, Petzwalova ul., Nitra

220 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 78 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: bit.ly/2FNyq8a
Ha русском:  bit.ly/33MKNcz

Izba je k dispozícii ihneď
Videoobhliadka celého bytu: youtu.be/zDbklTnpeWI

Ponúkame na prenájom jednu voľnú nepriechodnú, uzamykateľnú izbu s dvoma lôžkami  v  3 izbovom byte (78 m2) s  balkónom na Petzwalovej ulici na Klokočine v  Nitre. V  tesnej blízkosti sa nachádza stredná škola, potraviny, ihrisko, poliklinika a zastávka. Byt sa nachádza na 1. p. (z celkovo 7 p.). Bytový dom má výťah. K bytu prislúcha verejne dostupné parkovanie.

K dispozícii je voľná izba pri chodbe (na videu nájdete pod názvom Izba č.1.). Izba vedľa kúpeľne (na videu Izba č.2) je prenajatá od 01.10.2020.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývaciu izbu, 2 nepriechodné izby, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená – chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, plynový sporák s elektrickou rúrou.

V byte sú povolené domáce zvieratá s hygienickými návykmi.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu za jednu izbu je 220 eur/mesiac (vrátane energií, tv a Magio internetu). S prvým mesačným nájmom sa skladá depozit vo výške jedného mesačného nájmu. Nie sme realitná kancelária a poprosíme, aby nás realitné kancelárie nekontaktovali.

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape