VIDEO: 3-izb. byt s balkónom, Petzwalova ul., Nitra

500 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: 3 izbový byt
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 78 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: bit.ly/2Ei2ZlI
Ha русском: bit.ly/35KQJp7

Byt je voľný od 13.09.2020
Videoobhliadka bytu: youtu.be/zDbklTnpeWI

Ponúkame na prenájom zariadený 3 izbový byt s balkónom (78 m2)  na Petzwalovej ulici na Klokočine v Nitre.
V tesnej blízkosti sa nachádza stredná škola, potraviny, ihrisko, poliklinika a zastávka. Byt sa nachádza na 1. p. ( z celkovo 7 p.). Bytový dom má výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývaciu miestnosť, 2 nepriechodné izby, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená – chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, plynový sporák s elektrickou rúrou. Byt sa prenajíma kompletne zariadený, ale je možné nábytok doplniť Vaším nábytkom, aby ste sa cítili komfortne. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj práčku. Cena nájmu bude potom o 10 eur vyššia. V byte sú povolené domáce zvieratá s hygienickými návykmi.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu  je 500 eur/mesiac (vrátane energií, tv a Magio internetu). S prvým mesačným nájmom sa skladá depozit vo výške jedného mesačného nájmu. Nie sme realitná kancelária a poprosíme, aby nás realitné kancelárie nekontaktovali.

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape