PRENAJATÝ 4-izb. byt v novostavbe s troma balkónmi, pivnicou a garážovým státím na Chrenovej, Botanická, Nitra

590 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: 4 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 88 m2

BYT JE PRENAJATÝ

In English: bit.ly/3dPsVlQ
На русском: bit.ly/2FSAdsy

Voľný od 01.11.2020

Videoobhliadku bytu nájdete: youtu.be/drnyV6hocvM
3D virtuálnu obhliadku nájdete: bit.ly/2MHT9u0

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe (87,65 m2) s troma balkónmi (1-1,8 m2, 2-1 m2, 3-5,7 m2), pivnicou (4,45 m2) a garážovým státím (11,6 m2) na Botanickej ulici na Chrenovej v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza N-Centro, Agrokomplex , Botanická záhrada a univerzity. Byt sa nachádza na 3. poschodí (z celkovo 5.p). Bytový dom má výťah. V okolí bytového domu je dostatok parkovacích miest a vstup do areálu bytových domov je zabezpečený závorou.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývaciu miestnosť, 3 nepriechodné izby, kúpeľňu, samostatnú toaletu a komoru. Kuchyňa je vybavená umývačkou riadu, chladničkou, varnou doskou, elektrickou rúrou a mikrovlnnou rúrou. V byte nechýba ani práčka, či TV a je v ňom dostatok úložného priestoru. 

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 590 eur/mesiac (cena je vrátane energií a parkovacieho garážového miesta). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape